İstatistik Fonksiyonu

Kurumsal veya kurumsal olma yolunda ilerleyen profesyonel şirketler, yürüttükleri faaliyetlerle ilgili olarak genel değerlendirme, sonuç çıkarma ve bu sonuçlar doğrultusunda ileriye dönük plan yapma aşamasında istatistik yöntemini kullanmaktadırlar. Şirketlerin vizyon belirleme ve yatırım yapmaya karar verecekleri alan konusunda istatistiki veriler, şirket yöneticileri için hayati öneme sahiptir.

EğitimCRM işte tam bu noktada, şirketler için büyük kolaylık sağlamakta, konvensiyonel yöntemler ile uzun ve zahmetli bir çaba gerektiren veri analizlerine ulaşmada, mükemmel kolaylıklar sağlamaktadır. EğitimCRM ile ihtiyaç duyduğunuz sonuç ve analizlere oldukça kolay ulaşabilirsiniz. Üstelik elde ettiğiniz sonuçları, grafik açıklamalarla destekli, farklı açılardan kıyaslamalar ile en detaylı şekilde bilgisayarınızın ekranından görebilirsiniz. EğitimCRM’in bu özelliği, bilhassa şirket yöneticileri için maksimum düzeyde fayda sağlayarak, onların işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Elde etmek istediğiniz sonuçlara ulaşmak için, sadece arama kriterini belirlemeniz yeterli!

EğitimCRM sayesinde, şirket çalışanları aynı anda ve aynı hızda faaliyet verilerine ulaşabilmekte, şirket yöneticileri ne olup bittiği konusunda gerekli kontrolleri oldukça kolay yapabilmekte, yönetici asistanları ise dosyalar dolusu bilgiler arasında boğulmadan, her türlü sayısal veriye kolaylıkla ulaşabilmektedirler.

Eğitim CRM Nedir?
Profesyonellik İşlevi
Interaktif Öğrenci Takibi
Belge Takibatı
İstatistik Fonksiyonu