Ekspertiz CRM

Bu sistem sigortalının ekspertiz işlemini takip etmek ve bu süreci yönetmek için hazırlanmıştır.Ekspertiz programı (Ekspertiz CRM) intenet üzerinden ve mobil olarakda çalışılabildiği için ekspertiz anında ön rapor hazırlayabilir ve bir kaç dakika içerisinde gerekli bilgileri sistem üzerinden otomatik olarak sigortalıya, acenteye ve sigorta firmasına iletebilirsiniz.

Eğitim CRM

EğitimCRM modeli, öğrenciye eğitim programının tanıtım aşamasından başlayarak; kayıt, belge takibi, öğrenci ile iletişim gibi tüm aşamalarda devam eden, programın tamamlanmasından sonra da, aynı öğrenciyi bir sonraki program için potansiyel aday olarak koruyan detaylı bir takip sistemidir. EğitimCRM'in bu işlevinin en önemli özelliği, sadece firma çalışanları için değil, aynı zamanda öğrencilerin de kullanımına açık bir 'interaktif' hizmet tabanı sunmasıdır. Devamı...

Web Sitesi Çalışmaları

Bayhan Bilişim ve Arge olarak sizin için, kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda ortak bir çalışma yürüterek, hem profesyonel hem de beklentilerinizi karşılayan bir web sitesi hazırlamayı amaçlarız. Ayrıca aylık web site ziyaret istatistiklerinizi düzenli olarak e-posta adresinize postalarız. Böylece trafiğinizi takip edebilir, stratejinizi ona göre belirleyebilirsiniz..