Belge Takibatı

Eğitim firmalarının üstesinden gelmek zorunda kaldığı en önemli konulardan bir diğeri de hiç şüphesiz belge, evrak vb. eğitim programı ile ilgili dökümanların takibi konusudur. Öğrenciyi programa yerleştirme aşamasında firma, gerekli pek çok belgeyi öğrenciden talep eder, belli periyotlarda firma, bu belgeleri gerekli yerlere sunar, gerekirse kendi veri tabanında muhafaza eder.

EğitimCRM bu noktada firmalara mükemmel bir asist yapmaktadır. Sistemimiz sayesinde bundan böyle onlarca evrak arasında sıkışıp kalmayacak, yüzlerce belgeyi konvensiyonel usuller ile saklama zahmetinden kurtulacaksınız.

EğitimCRM sayesinde büyük ofislere ihtiyaç duymayacaksınız. Ulaşmak istediğiniz bilgi ve belgeleri, sadece bir tıklama ile bilgisayar ekranınızda görebileceksiniz. Üstelik ‘belge kayboldu’ korkusu ve endişesi yaşamadan!

İnteraktif sistem sayesinde, CRM üzerinden öğrenci için açılan kullanıcı hesabında öğrenci, kendisinden istenen tüm belgeleri takip ederek, bu belgeleri edinir edinmez, online olarak sisteme yükleyecek, sizler de vakit kaybetmeden, istediğiniz döküman ve belgeye anında ulaşacaksınız.

Öğrenci işleminin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için EğitimCRM sistemi hem sizi hem de öğrencinizi gerekli zamanlarda uyararak, gerekli bilgi ve belgelerin tam zamanında işleme dahil olmasına ve ardından güvenli bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olmaktadır.

Eğitim CRM Nedir?
Profesyonellik İşlevi
Interaktif Öğrenci Takibi
Belge Takibatı
İstatistik Fonksiyonu