Profesyonellik İşlevi

EğitimCRM sisteminin en önemli özelliklerinden biri de, kullanıcılara zamanla kazandırdığı ‘Profesyonellik’ işlevidir. Gerek yönetici, idareci, gerekse eğitim danışmanı veya yönetici asistanı pozisyonundaki eğitim sektörü çalışanları, EğitimCRM programını tanıyıp kullanmaya başladıktan sonra, planlı ve sistemli bir çalışma alışkanlığı edindiklerinin farkına varmakta, konvensiyonel yöntemlerle çalışan kişilerle kıyaslandığında onlardan oldukça profesyonel olduklarını hissetmektedirler.

Böylece yöneticiler, yetkinliklerini güçlendirmekte, çalışanlar işlerini daha kısa zamanda ve sorunsuz sonuçlandırmakta, bunların da ötesinde, interaktif sistemin diğer tarafında yer alan öğrenci/müşteri konumundaki kişiler de, EğitimCRM sisteminin kendilerine sağladığı kullanım alanı çerçevesinde bu programı kullanarak, müşterisi oldukları eğitim firmasının profesyonellikte ulaştığı seviyeyi görmekte, ilgili firmayı tercih etmekle ne kadar doğru bir seçim yaptıklarını düşünmekte, bu firma için arkadaşlarına ve tanıdıklarına referans olmaktadırlar.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve İngiltere gibi gelişmiş ülkelerde, iş yaşamının vazgeçilmez bir unsuru olan CRM sistemi, çalışanlar için, ülkemizde de oldukça geçerli bir kalifiyelik unsuru olmakta, CRM kullanma kabiliyeti, MS OFFICE vb. programları kullanabilmek kadar önemli bir nitelik olarak kabul edilmektedir. Bu özelliği ile CRM sistemi, başta eğitim sektörü olmak üzere, benzer alanlarda çalışan kişiler için, sahip olmaları gereken önemli bir nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır.

EğitimCRM sistemini kullanarak, bilgi çağını en güncel haliyle takip ettiğinizi gösterebilir, rakiplerinizden ne kadar farklı olduğunuzu müşteri kitlenize hissettirebilirsiniz.

Eğitim CRM Nedir?
Profesyonellik İşlevi
Interaktif Öğrenci Takibi
Belge Takibatı
İstatistik Fonksiyonu